Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

+85
bluegray
Arabela82
StMihaela
nicoleta.a
nalexandra
Rosedust
ancaroman
elena60
mitulina
Irina85
Floren
saharra
dorina1234
margelutamea
cristi970
maravela lucia florina
GinaCornescu
greieras
dragan mirela
B-Zsu Land
Ladia
letho
Ramonica
roxy29
ioana soare
loremunteanu
Cristinick
cristinica_70
Aditza
JoculMargelutelor
Sonia22
seandreea
loriem77
Giorgi
elro
gabi1972
Gabiuta
accesoriihandmade
emilly
nasturelsv2
Bijuterii Ramona
bisisica bijuterii
kartusica
ancaanca
Day Lily
d_oana
cristinica_xri
Amalia T. Design
RedSonnyc
lotica
aalexander
mokatoka
ChrisReeana
cami26
alinachiri
SilviaDumitrescu
MagdaMarin
GIO Studio
xgabitza
jariel
LORIMAR
pau.aleon
Anaderol77
maddy13
Fran78cesca
cillywilly
Day
darkpoke
Andata
ador.mita
smihaelaviorica
DianaDumitrescu
zmotocel
Rica Mateiuc
anca1820
gretty
lenut
andrea.z style
czuky
Dragonfly
maria_covacef
zoze
Admina
JuiCy
betymi72
89 participanți

Pagina 1 din 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de betymi72 Vin 24 Feb 2012, 8:01 am

Capitole anterioare: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link];[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


JuiCy a scris:Multumesc letho, am dat o comanda, acum ramane de vazut ce se intampla, va tin la curent ! Laughing

czuky, daca tin eu bine minte era vorba de Bison ... totusi mi se pare un pic complicat cu lipiciurile astea bicomponente, daca nu dozez cum trebuie? Laughing
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de JuiCy Vin 24 Feb 2012, 9:14 pm

Am o veste proasta : zilele astea am stat cu ochii pe samargelim.ro asteptand sa bage fimo pe stoc ... iar in seara asta au bagat, in sfarsit ! Dar ce credeti? la 6,9 Ron ! Laughing

Oooffff .. erau cei mai ieftini, intelegeam sa faca 6,5 dar deh ! Sad
JuiCy
JuiCy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 140
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 26/01/2012

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Admina Dum 26 Feb 2012, 10:16 am

De unde pot cumpara agent pentru reconditionare fimo, eventual din Bucuresti, sa il iau mai repede? E bun pentru fimo oricat de tare sau vechi ar fi sau merge doar daca nu e prea vechi?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] (eu asa am gasit, dar numai la magazine online fara adresa)
Sau asa: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de zoze Dum 26 Feb 2012, 6:41 pm

Buna!

Am ocazia in luna mai sa merg in Germania, pe langa Nurnberg si am cautat in disperare pe google in ultimele zile dar nu reusesc sa aflu daca este vreun magazin de margele prin oras (delica si toho in mod special) Cu siguranta, faptul ca nu stiu o boaba germana nu ma ajuta deloc zid
Poate sa ma ajute cineva cu vreun sfat sau o parere? Poate a mai cumparat cineva de afara din magazine "offline" Smile
zoze
zoze
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : -
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de maria_covacef Dum 26 Feb 2012, 6:47 pm

Am dat un search pe google dupa craft shop in Nurnberg. Asta am gasit: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sunt cateva magazine acolo. Adresele le aflii dand click pe fiecare punct selectat de pe harta.
Succes!
maria_covacef
maria_covacef
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 308
Varsta : 42
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 03/06/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de zoze Dum 26 Feb 2012, 7:26 pm

multumesc maria_covacef Merci
dupa acelasi principiu am cautat si "bead stores" si e mult mai bine decat cu cautarile mele "clasice"
zoze
zoze
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : -
Data de inscriere : 11/02/2011

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Dragonfly Joi 01 Mar 2012, 11:23 am

se gaseste cumva in Buc cerneala cu alcool ? la bucata, la set...nu conteaza
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
.
Nu reusesti sa postezi poze pe acest forum ? Click AICI ! + inca un click pe colajul care se va deschide.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Blog Accesorii & Machiaj  : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de czuky Joi 01 Mar 2012, 2:42 pm

Fetele unde gasesc multe margele de plastic la pret bun.? am nevoie de muuulte Smile
czuky
czuky
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 37
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/12/2011

http://anaty-jewelry.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de andrea.z style Vin 02 Mar 2012, 2:56 pm

Dragonfly a scris:se gaseste cumva in Buc cerneala cu alcool ? la bucata, la set...nu conteaza
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

A fost la un moment dat (acum 1-2 ani) pe ceva site de pictura Jacquard Pinata color, am vrut sa comand atunci dar nu au mai avut decat galben si albastru, si nu le-am mai luat. Am mai cautat de cateva ori in perioada aceea dar nu am gasit. Poate ca acum vei gasi, eventual anunta-ma si pe mine ca inca ma intereseaza. Smile
avatar
andrea.z style
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 243
Localizare : arad
Data de inscriere : 12/10/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de lenut Vin 02 Mar 2012, 4:41 pm

czuky a scris:Fetele unde gasesc multe margele de plastic la pret bun.? am nevoie de muuulte Smile

czuky,eu cumpar de obicei de pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] , preturile mi se par ok... acum depinde si ce cauti...
lenut
lenut
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 66
Varsta : 36
Localizare : Viseu de Sus, Maramures
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Dragonfly Vin 02 Mar 2012, 7:17 pm

andrea.z style a scris:
Dragonfly a scris:se gaseste cumva in Buc cerneala cu alcool ? la bucata, la set...nu conteaza
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

A fost la un moment dat (acum 1-2 ani) pe ceva site de pictura Jacquard Pinata color, am vrut sa comand atunci dar nu au mai avut decat galben si albastru, si nu le-am mai luat. Am mai cautat de cateva ori in perioada aceea dar nu am gasit. Poate ca acum vei gasi, eventual anunta-ma si pe mine ca inca ma intereseaza. Smile
I will Smile insa eu cred ca solutia este sa comandam de dincolo si sa impartim transportul ...

_________________
.
Nu reusesti sa postezi poze pe acest forum ? Click AICI ! + inca un click pe colajul care se va deschide.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Blog Accesorii & Machiaj  : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Dragonfly
Dragonfly
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1150
Localizare : brasov
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de gretty Vin 02 Mar 2012, 8:54 pm

czuky, ai pm
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de anca1820 Lun 05 Mar 2012, 1:12 pm

Buna !Am si eu o rugaminte:trebuie sa fac niste flori artificiale si am nevoie de niste sarma argintie ca sa pun in loc de pistil....intrebarea mea e ca nu stiu care e diferenta intre sarma de modelaj si cea siliconata!
De care am eu nevoie ca sa folosesc pt pistil,eventual o sa atasez o margea sau mai multe la capat?...Multumesc!
anca1820
anca1820
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 391
Localizare : prin apropiere
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de lenut Lun 05 Mar 2012, 2:14 pm

anca1820 a scris:Buna !Am si eu o rugaminte:trebuie sa fac niste flori artificiale si am nevoie de niste sarma argintie ca sa pun in loc de pistil....intrebarea mea e ca nu stiu care e diferenta intre sarma de modelaj si cea siliconata!
De care am eu nevoie ca sa folosesc pt pistil,eventual o sa atasez o margea sau mai multe la capat?...Multumesc!

anca, nu ma pricep eu prea bine, dar eu as folosi sarma modelaj... am lucrat putin cu sarma si mi se pare ca aceasta ar fi cea mai potrivita pt pistil, mai ales daca vrei sa pui si cate o margeluta!!
lenut
lenut
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 66
Varsta : 36
Localizare : Viseu de Sus, Maramures
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de anca1820 Lun 05 Mar 2012, 2:21 pm

Multumesc pt raspuns!
anca1820
anca1820
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 391
Localizare : prin apropiere
Data de inscriere : 23/12/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Rica Mateiuc Joi 08 Mar 2012, 10:51 am

Va rog, cine-mi poate spune de unde pot cumpara ata pentru margele!? Mi-am cumparat un ac de 11cm (nu stiu daca este bun), iar ata am gasit la un magazin din Tulcea (singurul cu obiecte pentru hobby-uri) dar este prea groasa si nu trece prin margele(mai ales daca cos de 2-3 ori prin aceeasi margica). Ma intereseaza un magazin online pentru ca in Tulcea nu exista asa ceva si chiar vreau sa invat sa fac bijuterii cu margele.
Va multumesc si va doresc toate cele bune de 8 Martie!
Rica Mateiuc
Rica Mateiuc
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 703
Varsta : 49
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 27/01/2012

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de zmotocel Lun 12 Mar 2012, 4:52 am

nu pot sa-ti spun exact ce magazine din tara sa incrci pt ca eu cumpar de afara, dar daca dai o cautare pt ata nymo, marimea D, sigur gasesti ceva.
eu o cumpar de obicei cu 1.16 euro bobina.
marimea d este cea mai des folosita pt margelele de nisip si este foarte rezistenta. se mai poate folosi b, dar este destul de subtire si se mai rupe.
nymo este un fir nerasucit si tinde sa se agate daca lucrezi cu fire foarte lungi (cum fac eu de obicei), asa ca cel mai bine este sa cumperi si un balsam special pt acest fir. eu il am pe asta si e foarte bune [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
mult succes Smile
zmotocel
zmotocel
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 72
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 01/11/2008

http://margelutze-azzurro.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Rica Mateiuc Lun 12 Mar 2012, 9:51 am

multumesc zmotocel! urmeaza sa ma documentez
Rica Mateiuc
Rica Mateiuc
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 703
Varsta : 49
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 27/01/2012

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de DianaDumitrescu Mier 21 Mar 2012, 5:16 pm

Buna ziua!
Aveti cumva idee de unde pot cumpara FIMO din Bucuresti?
De data asta nu vreau sa comand de pe site-uri pentru ca in primul rand ma grabesc si nu vreau sa stau dupa colet si in al doilea toate site-urile pe care le stiu au comanda minima, ori eu am nevoie de maxim 2 pachetele ca sa termin un proiect asa ca ma gandeam sa dau o fuga prin oras.
Am trecut pe la niste mercerii din zona mea insa nu am gasit.

Am citit pe aici ca cineva a cumparat de la hanul cu tei. Nu am fost niciodata...
Singurul han cu tei pe care il stiu eu este o terasa pe lipscani..este vreun magazin pe acolo cu acesorii sau cum?
Va multumesc mult pentru un eventual raspuns! O zi buna!
DianaDumitrescu
DianaDumitrescu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 17/03/2012

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de smihaelaviorica Mier 21 Mar 2012, 5:23 pm

Buna , la Gara de Nord sunt 2 magazine cu tot felul de acuarele , uleiuri , Fimo ..... gasesti sigur acolo.
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de ador.mita Joi 22 Mar 2012, 8:45 am

'Neata!
Am nevoie de ajutor "local". Intrebare fulger: unde gasesc magazine de crafting in Brasov (deschise si sambata) - vreau sa cumpar repede un dulapior de-ala mic de lemn cu sertarase, un set mic de acrilice si eventual ceva pentru mine(vre-o chestie legata de fimosenii).
Am notat adresele de la Galeria creativ de pe pagina de contact, mai stiu unul langa Romtelecom(recreativ).
Mai sunt altele?
o sa trecem o fuga sambata si vreau sa fac repede o aprovizionare
ador.mita
ador.mita
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 02/01/2011

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Andata Lun 02 Apr 2012, 6:01 pm

Tocmai am vorbit cu sotul meu, care e in Lidl si a vazut o trusa de 8 clesti cu 49.99. Mie mi-a luat o trusa la fel acum un an, dar a dat aproape dublu. Se numeste in Lidl "trusa clesti mecanica fina".
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de czuky Mar 03 Apr 2012, 2:07 pm

Fetelor,de unde cumparati cristale gen cabachon?Care se pot lipi.Nu gasesc pe nicaieri,sau nu caut bine Sad
czuky
czuky
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 37
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/12/2011

http://anaty-jewelry.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de darkpoke Mar 03 Apr 2012, 2:18 pm

uite am gasit eu ceva..nush daca asta cauti..pt cabochoanele alea

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
darkpoke
darkpoke
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1549
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de czuky Mar 03 Apr 2012, 2:36 pm

Darkpoke Merci ma gandeam la cele mici,aproape ca si margele de nisip de 4mm. Dar mersi mult,nu mi-a trecut prin cap sa mauit pe breslo zid

Am gasit ceva Sad dar parca e cam scump,sau nu stiu eu Sad ceva de genu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] dar cu fund plat.Asta nu am gasit Sad
czuky
czuky
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 37
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/12/2011

http://anaty-jewelry.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV Empty Re: De unde ne aprovizionam ptr bijuterii IV

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB